Info o JTŠ | Ankety-cancák | Adresář | Kniha návštěv | Akce-kronika-galerie | Odkazy | PřednáškyTeploměr

Naplánované akce Galerie
Naplánované akce Galerie

Kronika


Setkání JČ OTŠ 2005 aneb Potkali se u Kolína II

Organizátoři: Bobeš, Wohryzek, Pajda, Anča, Hanz, Honza (Hubáček)

Účastníci: …to opravdu nevim

Místo konání: „Zelené Údolí“ – Tábořiště Kolínského oddílu poblíž ČáslaviStejně jako minulý rok jsme se i letos mi Kolíňáci rozhodli a připravili pro Vás OTŠáky podzimní setkání u Kolína. Zase jako již tradičně si to vzal pod palec Bobeš a já. Vytváření celého programu bylo komplikované jelikož Bobeš dojížděl do Kolína za mnou jen jednou za 14 dní a naše setkání narušovali také velmi častě schůzky v hospodách. Po několika zdařilých hospodských poradách jsme sestavili organizační tým. Bobeš, Hanz, Anča, Honza (Hubáček), Pajda a já. Nejdůležitější snad ovšem bylo jmenování Kocoura do pozice Kuchaře a zásobovače, potom jsme už věděli, že hlad nás nedostane.
V patek večer se všichni účastníci srazu bezpečně a v pohodě dopravili do na základnu. Přivítala je starší chata(srub) bez elektřiny, kocour v kuchyni a také ostatní kamarádi. Pomalu začínalo sjíždět. Někteří přijely auty, jiní vlakem a pro Joudu jsme dokonce dojeli na nádraží aby nemusel do tábořiště pěšky. V sobotu jsme vyhlásily celodenní hru, která byla opředena legendou. Hra byla rozdělena polední mňamkou, bohužel už nevím co to bylo. V dopolední části se pomocí správně orientované mapy vydalo několik(asi 5) skupinek účastníků do lesa. Pouze jeden ze skupiny však viděl. Při cestě lesem nazpátek pří správné orientaci se všichni dostaly zpět do tábořiště. Považuji za nutné zmínit i to, že se role prohodily (ti co viděli už neviděli a naopak). Po obídku nás čekala hra velmi vypečená a tou byl Boj o totem . Kdo nezná nepochopí (dvě party v lese, jedna hledá a druhá schová a brání totem, bojuje se pouze šiškami) na tuto hru dorazil už i Hanz (nemohl přijet v pátek měl stužkovák).
Několikrát se hra pro velký úspěch opakovala a po večeři následoval ,,slavnostní“ oheň. (Mezi tim ještě parta nadšenců dojela pro pivo, kterého už se z předchozího dne nedostávalo a hrozilo, že už snad dojde.) Mnozí si určitě pamatujete kolečko z OtéeŠky. Tak nějak podobně každý z nás zhodnotil tento den. Večer jsme zakončily slavnostním předáním sterilních análních rourek, které se shodou okolností minulý týden ztratily z jedné nejmenované laboratoře. V těchto rourkách byl ukryt list účastníka setkání. Určitě jste si ho všichni kdo jste přijely potom doma vylepily nad postel. V neděli všude vládla melancholická nálada (nebo prostě taková když se lidi loučí) a všichni se rozjížděli domů. Myslím, že počasí vyšlo perfektně (celkem slunečno…Buvar by k tomu řekl uřčitě vic). Do závěru chci napsat jen toto, do příštích let se koupí víc pití a vy si ho víc přivezte :-)napsal Wohryzek